Współpraca

Witam Cię na moim blogu!

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem ze mną współpracy, to chciałabym, abyś poznał nieco mojej prywatnej strony.

Od września 2015 r. jestem mamą Stasia, a przed jego narodzinami zdobyłam dyplom prawnika i ukończyłam studia z Psychologii w biznesie. Pracę w korporacji porzuciłam na rzecz rodziny i realizowania własnych pasji. Teraz czuję, że jestem na właściwej drodze mojego życia. Myszkowy.pl powstał z ogromnej pasji do pisania i potrzeby dzielenia się ze światem emocjami i problemami, które pojawiły się w momencie przyjścia na świat mojego synka.

Skoro trafiłeś tutaj nieprzypadkowo i myślisz o umieszczeniu reklamy swojego produktu na moim blogu, to pozwól, że przedstawię Ci kilka istotnych argumentów, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję:

 1. Z początku pisałam bloga jedynie dla znajomych. Szybko się jednak okazało, że jego popularność wzrasta w bardzo szybkim tempie, a to motywuje mnie do ciągłego rozwoju w tej dziedzinie. Moja wiedza i dążenie do jej pogłębiania z pewnością nie będą bez znaczenia w realizacji Twojego celu.

 2. Jestem mamą, żoną i kobietą. Jestem także przykładem na bycie nieidealną w tych wszystkich trzech kategoriach – tak jak większość moich czytelniczek, które się ze mną utożsamiają, i które mogą być Twoimi potencjalnymi klientkami.

 3. Piszę na wiele różnych tematów, czasem bardzo nostalgicznie, często sarkastycznie i nierzadko opisuję życie, które daje w kość – jak to na życie matki przystało. 🙂 Choć blog należy do kategorii parentingowej, to jest tu miejsce na wiele życiowych tematów i problemów. Mam nadzieję, że właśnie rozwiałam Twoje wątpliwości, jeśli zastanawiasz się, czy Twój produkt wpisuje się w charakter tego bloga.

 4. Uwielbiam sarkazm i humor w odpowiedniej formie, a kiedy coś poruszy moje uczucia, piszę o tym z emocjami. Moje teksty nie są szablonowe, a pomysłów mam całe mnóstwo, dlatego możesz być pewien, że Twoja wizja zostanie zrealizowana w takiej formie, o której nie sposób zapomnieć ani przeoczyć.

 5. Wpisy sponsorowane nie są przeze mnie traktowane jako dodatek do bloga czy źródło zarobku. Chcę, aby były jego częścią i tworzyły różnorodną całość. Możesz być pewien, że treści promujące Twój produkt, zawsze będą profesjonalne i nie będą odbiegały jakością od reszty moich wpisów.

Czytelnikami bloga są przeważnie kobiety w wieku 25- 40 lat, wiem też o kilku mężczyznach, którzy śledzą moje poczynania blogowe, a zakres terytorialny odbioru jest taki sam jak zasięg internetu – globalny. Czuję się niezwykle doceniona dzięki ich zainteresowaniu. Są ciekawi tego jak żyję, jakimi przedmiotami się otaczam, gdzie spędzam czas i w jaki sposób. Jestem im niezwykle wdzięczna za ten kapitał, który mogę teraz Tobie przedstawić, jako docelową grupę odbiorców reklamy. Nasza współpraca może odbywać się za pośrednictwem bloga, Facebooka i Instagrama.

Jeśli czujesz, że myszkowy.pl i mój temperament w słowie pisanym trafia w Twój gust, to napisz do mnie na kontakt@myszkowy.pl. Przedstaw swój pomysł, wizję lub jedynie produkt, który chciałbyś zaprezentować szerszej publiczności. Ze wszystkimi ofertami bardzo chętnie się zapoznam i na pewno odpiszę. Jednocześnie zaznaczam, że dbam o jakoś (a nie ilość) treści na moim blogu i nie będę reklamować bubla. Szanuję swoich czytelników i nie chcę rekomendować im czegoś, co według mnie nie zdaje egzaminu. Jeśli zatem wierzysz mocno w jakość swojego produktu, śmiało daj znać!

Możliwe formy reklamy:

 • artykuły sponsorowane

 • wyjazdy sponsorowane

 • banery reklamowe na blogu

 • recenzje

 • testy produktów

 • konkursy

 • sponsorowane filmiki

 • inne niestandardowe

Najnowsze statystyki udostępniam na życzenie.

Czekam na Twojego maila! 🙂